Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED для жінок

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
квітковий
пудровий
ваніль
білоквітковий

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King був створений в 2000-і роки Парфумер: Sarah Barton-King. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, м Амалфі, Корінь Ірису, Конвалія , Персик, Квітка Тіаре, Деревні Ноти, Ваніль, Амбра і Мускус.

Ноти аромату

Бергамот м Амалфі Корінь Ірису Конвалія Персик Квітка Тіаре Деревні Ноти Ваніль Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King by UNTITLED.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Carolina Herrera Carolina Lancaster Aquazur Bond No 9 The Scent Of Peace Prada No1 Iris M. Micallef Note Poudree Lorenzo Villoresi Musk Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Bath and Body Works Twilight Woods Burberry Burberry Sport for Women O Boticario Floratta Sapphire Jeanne Arthes Romantic Story Oriflame Moon

Advertisement

Популярні бренди та аромати: