Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens для жінок

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
пачулі
musky
троянда
теплий пряний
земляний

Lily Prune Musk Patchouli від Ulric de Varens - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Lily Prune Musk Patchouli був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Троянда і Персик; ноти серця: Мускус і Пачулі; ноти бази Амбра і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Персик

середні Ноти
Мускус Пачулі

база Ноти
Амбра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lily Prune Musk Patchouli by Ulric de Varens.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lily Prune Musk Patchouli Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lily Prune Musk Patchouli від Ulric de Varens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lily Prune Musk Patchouli від Ulric de Varens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Valentino V Esprit Life by Esprit Prada No1 Iris Boucheron B Paul Smith Rose Summer Edition DL & Co Thorn Apple Apothia Velvet Rope Rasasi Blue Lady Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Mario Valentino Eau D'Essence Eisenberg Back To Paris Kristel Saint Martin Parfum D'Or

Advertisement

Популярні бренди та аромати: