Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens для жінок

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
пачулі
balsamic
свіжо-пряний

Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Varens Original Italian Romance був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Bourdon. Верхні ноти: Бергамот і Дерево Лимона; ноти серця: Квітка Африканського Апельсина і Конвалія; ноти бази Смола, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Дерево Лимона

середні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Конвалія

база Ноти
Смола Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Varens Original Italian Romance Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ulric de Varens Varens Original Italian Romance fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ulric de Varens Varens Original Italian Romance, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Lancome Magie Noire Comme des Garcons Odeur 71 Clarins Sunshine Fragrance Leonard Tamango Molyneux Quartz pour Femme Hermes Doblis Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Pierre Cardin Choc de Cardin DSH Perfumes Minuit Marc de la Morandiere Bleu de Chine Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Sisley Eau du Soir 2010

Advertisement

Популярні бренди та аромати: