Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові « Групи

Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок

Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
амбра
солодкі ноти
анімалістичні ноти
білоквітковий
Картинки
Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки

Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Very Sexy Now 2010 v.2 був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Амбра і Ожина.

Ноти аромату

Жасмин Амбра Ожина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Very Sexy Now 2010 v.2 by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Very Sexy Now 2010 v.2 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Britney Spears Midnight Fantasy Bath and Body Works Sparkling Peach Andy Warhol Marilyn Rouge Acqua di Stresa Acqua di Stresa Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink DSH Perfumes Bridesmaid Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Enrico Coveri Firenze Estée Lauder Pleasures Bloom Esme Rene Eve's Secret LR Pseudonym Galimard A Contre Jour

Advertisement

Популярні бренди та аромати: