Дизайнери » T-Z » Цитрусові « Групи

Very Sexy for Him 2 Victoria`s Secret для чоловіків

Very Sexy for Him 2 Victoria`s Secret для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
дерево
теплий пряний
ніжно-пряний
трав'янистий

Very Sexy for Him 2 від Victoria`s Secret - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Very Sexy for Him 2 був випущений в 2003. Парфумер: Steve Demercado. Верхні ноти: Зелений Перець, Шавлія, Ягоди Ялівцю і Альдегіди; ноти серця: Герань, Лаванда, Кардамон, Мускатний Горіх і Фенхель; ноти бази Дерево Гуаяк, Палісандрове Рожеве Дерево, Сандал, Тикове Дерево і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелений Перець Шавлія Ягоди Ялівцю Альдегіди

середні Ноти
Герань Лаванда Кардамон Мускатний Горіх Фенхель

база Ноти
Дерево Гуаяк Палісандрове Рожеве Дерево Сандал Тикове Дерево Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Very Sexy for Him 2 by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Very Sexy for Him 2 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Very Sexy for Him 2 від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Very Sexy for Him 2 від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Creed Virgin Island Water Caron Eaux de Caron Fraiche Paco Rabanne Paco Energy Bath and Body Works Pink Grapefruit Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Memo Paris Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina DSH Perfumes Pamplemousse Creed Orange Spice Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash

Advertisement

Популярні бренди та аромати: