Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Tuberosa Agave Voluspa для жінок

Tuberosa Agave Voluspa для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
тубероза
білоквітковий
пудровий
дерево
квітковий

Tuberosa Agave від Voluspa - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Тубероза , Кокос, Мускус і Ветивер.

Ноти аромату

Ірис Тубероза Кокос Мускус Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tuberosa Agave by Voluspa.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tuberosa Agave Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Voluspa Tuberosa Agave fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Voluspa Tuberosa Agave, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tuberosa Agave від Voluspa. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tuberosa Agave від Voluspa представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Victorio & Lucchino Hechizo Liz Claiborne Bora Bora Exotic Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Montale Powder Flowers Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Acca Kappa Mimosa Smell Bent 2010 Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama

Advertisement

Популярні бренди та аромати: