Дизайнери » T-Z » Східні Пряні « Групи

Black Tie Washington Tremlett для чоловіків

Black Tie Washington Tremlett для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
троянда
aromatic
дерево
balsamic

Black Tie від Washington Tremlett - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Верхні ноти: Гальбанум, Шавлія, Шафран і Волоський Горіх; ноти серця: Тубероза , Троянда і Герань; ноти бази Сандал, Пачулі, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гальбанум Шавлія Шафран Волоський Горіх

середні Ноти
Тубероза Троянда Герань

база Ноти
Сандал Пачулі Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Tie by Washington Tremlett.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Black Tie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Washington Tremlett Black Tie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Washington Tremlett Black Tie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Tie від Washington Tremlett. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Tie від Washington Tremlett представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme The Body Shop Javari Coty Dulce Vanilla Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Penhaligon`s Endymion Ramon Molvizar Black Goldskin Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Ted Baker X2O Extraordinary for Men Lubin Inedite Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead

Advertisement

Популярні бренди та аромати: