Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Gran Ballo Xerjoff для жінок

Gran Ballo Xerjoff для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
caramel
ваніль
анімалістичні ноти
солодкі ноти

Gran Ballo від Xerjoff - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Gran Ballo був випущений в 2013. Композиція аромату включає ноти: Гарденія, Жимолость, Жасмин, Ваніль, Амбра і карамель.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Гарденія Жимолость Жасмин Ваніль Амбра карамель

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Gran Ballo by Xerjoff.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Gran Ballo Відгуки про аромати

asahado
asahado

Мангово-амбровий з крапелькою карамелі. Нудний і холодний. В розкритті достигла диня і трошечки жувальної гумки. Ніяких квітів я тут не знайшла. Півмілілітровий тестер вберіг мене від непоправного. Не сподобався категорично.

Jun
10
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Xerjoff Gran Ballo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Xerjoff Gran Ballo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Gran Ballo від Xerjoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Gran Ballo від Xerjoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Crabtree & Evelyn Found Anya`s Garden Star Flower Sarantis B.U. Fantasy Nina Ricci Le Paradis de Nina April Aromatics Heart Chakra Oil Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Angel Schlesser Ambre Frais Femme Gres Caline Night Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Il Profvmo Chocolat Frais Swiss Arabian Abeer al Majlis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: