Дизайнери » T-Z » Деревні « Групи

Homme Xerjoff для чоловіків

Homme Xerjoff для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
шкіра
теплий пряний
дерево
aromatic
анімалістичні ноти
Картинки
Homme Xerjoff для чоловіків Картинки Homme Xerjoff для чоловіків Картинки

Homme від Xerjoff - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Homme був випущений в 2007. Парфумер: Chris Maurice. Верхні ноти: Цитруси і Спеції; ноти серця: Гвоздика, Лаванда і Іланг-Іланг; ноти бази Деревні Ноти, Ветивер і Шкіра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Спеції

середні Ноти
Гвоздика Лаванда Іланг-Іланг

база Ноти
Деревні Ноти Ветивер Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Homme by Xerjoff.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Homme Відгуки про аромати

Pastello
Pastello

Нет, ну не надо так пугать. Это совсем не "мой дедушка работал на шпалопропиточном комбинате". Не Книзе Тен и не Lonestar Memories, когда шевельнуться боишся, чтобы не снести окружающих духом настоящей романтики. Дегтярный аромат тонкий, струящийся, очищенный от прочих хим.составляющих. Нет и намёка, что носитель аромата напрягал себя физически. Чистое эстетство. Аромат для кабинетов с климат контролем. На улице в холод почти бесполезен, не греет, не утешает, плечо не подставляет. Стойкий, но личный. В общем, требует антуража и соответствующего ему субъекта.

Apr
02
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Xerjoff Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Xerjoff Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Homme від Xerjoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Homme від Xerjoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Serge Lutens Chene Ferrari Ferrari No 1 Anat Fritz Anat Fritz Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Xerjoff Modoc Le Labo Vanille 44 Paris Profumum Roma Alba Gendarme 7 Sinful Scents Lust Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré Les Nez Turtle Vetiver Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles

Advertisement

Популярні бренди та аромати: