Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher для жінок

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
земляний
троянда
солодкі ноти
кислі ноти
пачулі

Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Comme une Evidence A New Day Dawns був випущений в 2006. Верхня нота: Ревінь; ноти серця: Троянда і Конвалія; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ревінь

середні Ноти
Троянда Конвалія

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme une Evidence A New Day Dawns Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Givenchy Ysatis Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Balenciaga Le Dix Perfume Versace Gianni Versace The Different Company Sublime Balkiss Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Yves de Sistelle Sanderling Tallulah Jane Gotham DSH Perfumes Feuilles (Leaves) O Boticario Sensuelle Essence Jean Patou Normandie Saffron James 'Ume

Advertisement

Популярні бренди та аромати: