Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок

Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
троянда
озонові ноти
fresh
зелений
aquatic
Картинки
Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок Картинки Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок Картинки Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок Картинки Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent для жінок Картинки

Paris Premieres Roses 2015 від Yves Saint Laurent - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Paris Premieres Roses 2015 був випущений в 2015. Верхні ноти: Дика Троянда, Лист Фіалки і Неролі; ноти серця: Дамаська Троянда, Півонія і Конвалія; ноти бази Сандал і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дика Троянда Лист Фіалки Неролі

середні Ноти
Дамаська Троянда Півонія Конвалія

база Ноти
Сандал Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Paris Premieres Roses 2015 by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Paris Premieres Roses 2015 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2015 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2015, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Paris Premieres Roses 2015 від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Paris Premieres Roses 2015 від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Divine Divine Calvin Klein Contradiction Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Benetton United Colors of Benetton Unisex Liz Claiborne Curve Connect for Men Clean Wellness by Clean Harmony Esteban Patchouli Kylie Minogue Sexy Darling Comme des Garcons Pearly Monster Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Oriflame Moon

Advertisement

Популярні бренди та аромати: