Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові « Групи

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent для жінок

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
фруктовий
fresh
aquatic
солодкі ноти
Картинки
Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent для жінок Картинки

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 від Yves Saint Laurent - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 був випущений в 2008. Верхня нота: Груша; ноти серця: Цвіт Вишні і Магнолія; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Груша

середні Ноти
Цвіт Вишні Магнолія

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Burberry Burberry Women Ghost Ghost Mariella Burani Eau Rosee Marks and Spencer Autograph Blush Etienne Aigner Aigner White Woman Halston Halston Sheer Molinard Molinard de Molinard Guerlain Insolence Eau de Parfum Banana Republic Republic of Women Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Jeanne Arthes Boum Be Different Jeanne Arthes Boum Mango

Advertisement

Популярні бренди та аромати: