Дизайнери » T-Z » Східні Ванільні « Групи

Bake My Day Zoella Beauty для жінок

Bake My Day Zoella Beauty для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
солодкі ноти
кориця
ваніль
какао

Bake My Day від Zoella Beauty - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Bake My Day був випущений в 2016. Верхні ноти: Шоколад і Кориця; нота серця: Імбирне Печиво; базова нота Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шоколад Кориця

середні Ноти
Імбирне Печиво

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bake My Day by Zoella Beauty.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bake My Day Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Zoella Beauty Bake My Day fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Zoella Beauty Bake My Day, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bake My Day від Zoella Beauty. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bake My Day від Zoella Beauty представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Montale Vanille Absolu Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Kenzo 5:40 PM in Madagascar Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Always Sexy Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Montale Chypre Vanille Jill Stuart Vanilla Lust Pacifica Indian Coconut Nectar Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne

Advertisement

Популярні бренди та аромати: