Дизайнери » M » Квіткові « Групи

mark Instant Vacation RioRhythms mark. для жінок

mark Instant Vacation RioRhythms mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
квітковий
fresh
кокос
дерево
ваніль

mark Instant Vacation RioRhythms від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. mark Instant Vacation RioRhythms був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Кокосовий нектар, Півонія, Гарденія, бузок, Ваніль, Деревні Ноти і Амбра.

Ноти аромату

Жасмин Кокосовий нектар Півонія Гарденія бузок Ваніль Деревні Ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark Instant Vacation RioRhythms by mark..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

mark Instant Vacation RioRhythms Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark Instant Vacation RioRhythms fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark Instant Vacation RioRhythms, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark Instant Vacation RioRhythms від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark Instant Vacation RioRhythms від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Liz Claiborne Bora Bora Exotic Fragonard Fragonard Avon Urban Flowers Paris Accord Parfait Rose & Neroli B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Loewe Gala de Dia Jesus Del Pozo On Ella Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia DSH Perfumes Wedding Bouquet Des Filles a la Vanille Imma Roger Vivier La Rose Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth

Advertisement

Популярні бренди та аромати: