Дизайнери » M » Цитрусові Гурманські « Групи

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar mark. для жінок

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
ваніль
солодкі ноти
зелений
aromatic

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Лимон, Цукор, Ваніль і Жасмин.

Ноти аромату

Лимон Цукор Ваніль Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark Self-Sanctuary Lemon Sugar by mark..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
Burberry Baby Touch Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie So...? So...? Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Love & Toast Candied Citron Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Farmacia SS. Annunziata Perla Zorica Of Malibu Gratitude Payard Bergamot Truffle Black Phoenix Alchemy Lab Asp Viper Hilde Soliani Freschiiissimo Yves Rocher Miel d`Oranger

Advertisement

Популярні бренди та аромати: