Дизайнери » R S » « Групи

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
зелений
дерево
земляний
aromatic
трав'янистий
Картинки
s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки

s.Oliver Selection for Men від s.Oliver - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів . s.Oliver Selection for Men був випущений в 2007. Верхні ноти: Мандарин, Базилік і Шавлія; ноти серця: Мускатний Горіх, Троянда і Конюшина; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох, Дерево Гуаяк і Ветивер.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Базилік Шавлія

середні Ноти
Мускатний Горіх Троянда Конюшина

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Дерево Гуаяк Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about s.Oliver Selection for Men by s.Oliver.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

s.Oliver Selection for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про s.Oliver s.Oliver Selection for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про s.Oliver s.Oliver Selection for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати s.Oliver Selection for Men від s.Oliver. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на s.Oliver Selection for Men від s.Oliver представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Reminiscence Do Re Tremendous Tremendous for Men Mugler Alien Sunessence EDT Legere Agustin Davila Hub Stella McCartney Stella Nude Love The Key to Life Love The Key to Life Mona di Orio Chamarre Keiko Mecheri Cuir Cordoba Gendarme Sky Demeter Fragrance Baby Powder Demeter Fragrance Pineapple Ferrari Scuderia Ferrari

Advertisement

Популярні бренди та аромати: